Meditace na posílení egregoru Slovanství a vize pozitivní budoucnosti

Pravidelná meditace se koná každý pátek od 22:05

Posílení egregoru slovanství neznamená žádný nacionalismus, ale jedná se o sjednocení na základě určitých charakterových vlastností Slovanů a zejména Praslovanů (lidských bytostí, které zde žily před 15 až 20 tisíci lety) jako je láskyplnost, mírumilovnost, ale zároveň schopnost pozitivně mentálně ovlivňovat realitu vzhledem k síle svého ducha, své mysli. Zároveň toto posílení znamená skupinové očištění od určitého druhu negativního myšlení, egoismu, od podléhání matrixu konzumně tržní společnosti. Jedná se o získání určité kolektivní vnitřní síly k tomu, abychom byli nejen my schopni sami zvládnout transformaci, ale pomoci k tomu i ostatním. Součástí je i vědomý návrat k čistému způsobu a modelu života, který je v souladu s přírodou a ostatními bytostmi a v neposlední řadě ve vztahu sami k sobě, a to jak ve vztahu k sobě coby jednotlivci, tak i ve vztahu k sobě coby národu, tak abychom si sami sebe vážili. Návrat k posílení lásky v každém z nás, posílení sebevědomí a pokory. Součástí této meditace je rovněž i navození pocitu harmonie a vize pozitivní budoucnosti, tato vize může být ukotvena v každém z nás jako pocit štěstí, pocit bezpečí a harmonie.

Je nepochybné a mnohokrát vyzkoušené, že kolektivní meditace jsou díky synergickému efektu silnější než meditace individuální. Mnoho lidí to již  poznalo a pocítilo přímo na sobě.

Je vhodnější si tuto meditaci stáhnout do svého PC a pak si ji rovnou pustit bez nutnosti být připojen k internetu. Záznam meditace je možno stáhnout z ulozto.cz zde, nebo v sekci Meditace ke stažení, kde si můžete všechny meditace i rovnou spustit.

Podle mého názoru jsou kolektivní meditace nejúčinnějším prostředkem, proti kterému nemají ti, kteří se snaží námi manipulovat v podstatě žádnou obranu, a proto se snaží přesvědčit lidi o jejich škodlivosti. (zejména v poslední době se vyrojily různé teorie o škodlivosti kolektivních meditací). Vždy v každé činnosti je nejdůležitější záměr, čistý záměr spolu s energií srdeční čakry nelze zneužít.

Shlédnutí: 756