Meditace na posílení egregoru Slovanství a vize pozitivní budoucnosti

Pravidelná meditace se koná každý pátek od 22:05

Posílení egregoru slovanství neznamená žádný nacionalismus, ale jedná se o sjednocení na základě určitých charakterových vlastností Slovanů a zejména Praslovanů (lidských bytostí, které zde žily před 15 až 20 tisíci lety) jako je láskyplnost, mírumilovnost, ale zároveň schopnost pozitivně mentálně ovlivňovat realitu vzhledem k síle svého ducha, své mysli. Zároveň toto posílení znamená skupinové očištění od určitého druhu negativního myšlení, egoismu, od podléhání matrixu konzumně tržní společnosti. Jedná se o získání určité kolektivní vnitřní síly k tomu, abychom byli nejen my schopni sami zvládnout transformaci, ale pomoci k tomu i ostatním. Součástí je i vědomý návrat k čistému způsobu a modelu života, který je v souladu s přírodou a ostatními bytostmi a v neposlední řadě ve vztahu sami k sobě, a to jak ve vztahu k sobě coby jednotlivci, tak i ve vztahu k sobě coby národu, tak abychom si sami sebe vážili. Návrat k posílení lásky v každém z nás, posílení sebevědomí a pokory. Součástí této meditace je rovněž i navození pocitu harmonie a vize pozitivní budoucnosti, tato vize může být ukotvena v každém z nás jako pocit štěstí, pocit bezpečí a harmonie.

V poslední době se šíří různé desinformace o škodlivosti kolektivních meditací (a meditací obecně).  Některé zdroje varují před účastí na kolektivních meditací, jako důvody jsou uváděny např. zneužití energie, poškozování zdraví či planety nebo poukazují na černou magii apod.

Jsem přesvědčen, že aktivity těchto jedinců či skupin o šíření informací škodlivosti kolektivních meditací, jsou záměrnou desinformací, jejímž cílem je odradit co nejvíce lidí od kolektivních meditací. Podle mého názoru jsou kolektivní meditace nejúčinnějším prostředkem, proti kterému nemají ti, kteří se snaží námi manipulovat, v podstatě žádnou obranu, proto se snaží různými způsoby přesvědčit o jejich škodlivosti. Vždy v každé činnosti je nejdůležitější záměr, čistý záměr spolu s energií srdeční čakry nelze zneužít. Jsem přesvědčen, že energie lásky a vizualizace pozitivní budoucnosti s pocitem harmonie, lásky a štěstí je mocným nástrojem, možná daleko mocnějším, něž si dokážeme představit. Nepodléhejme pocitu, že naší budoucnost mají v rukou ostatní. Neustále se nám snaží vnutit myšlenku, že nemůžeme vlastně nic dělat... můžeme.

Kolektivní meditace pořádané každý pátek, provádíme každý ve svém pohodlí domova, tam, kde se cítíme bezpečně. Nejdříve si před svým hodnocením poslechněte meditaci na posílení egregoru slovanství a pozitivní vizi budoucnosti. 

Je nepochybné a mnohokrát vyzkoušené, že kolektivní meditace jsou díky synergickému efektu silnější než meditace individuální. Mnoho lidí to již  poznalo a pocítilo přímo na sobě.

Je vhodnější si tuto meditaci stáhnout do svého PC a pak si ji rovnou pustit bez nutnosti být připojen k internetu. Meditaci je možno rovnou stáhnout v sekci Meditace ke stažení, kde si můžete všechny meditace i rovnou spustit. Nebo pak z ulozto.cz zde.

Shlédnutí: 6744