Staňme se generátory lásky

Energie lásky je nejsilnější energie ve vesmíru a je jen na nás, zda a jak jí dokážeme využít.

Máme velmi pozitivní odezvy od účastníků z minulé středy. Meditace jsem se rovněž účastnil v obou časech a vnímal ji jako velice silnou. Tato meditace má velmi pozitivní vliv na všechny bytosti, které s námi sdílejí společný prostor. Podle měření se po této meditaci zvýšila frekvence vibrací na našem území Česka o 15% a na Slovensku o 9%. Pak došlo k poklesu, ale podařilo se trvale navýšit frekvence o min 5%. Byli bychom velice rádi za pokračování v těchto středečních meditacích a přesvědčit co největší počet svých blízkých a známých, aby se postupně připojili a stali se tak tvůrci naší harmonické a láskyplné společnosti.

   Akce, kterou jsme nazvali “Staňme se generátory lásky”, se bude konat každou středu, počínaje dnem 5.5.2021, vždy ve dvou časových pásmech, tj. od 21:00 a od 22:00 hodin tak, aby to vyhovovalo co největšímu počtu možných účastníků. Můžete si sami zvolit, zda budete meditovat ve 21.00 nebo ve 22.00. Samozřejmě je možné meditovat v obou případech.

Účastnit se může každý, kdo má zájem na zlepšení napjaté atmosféry v České a Slovenské republice využitím potencionálu našich srdečních čaker. Naší snahou je, aby se akce pravidelně účastnil co největší počet lidí.

Základním principem je příjem božské čiré energie z vesmíru do 7. čakry a přes 4. srdeční čakru její vysílání do prostoru kolem nás. Touto formou je božská energie transformována na frekvenci lásky. Každý člověk se může účastnit formou meditace, kterou si můžete stáhnout níže. Optimální je co největší synchronizace všech účastníků k dosažení co největšího účinku.

Postup:
Meditaci s názvem Staňme se generátory lásky si stáhněte nebo pusťte každou středu buď ve 21.00 nebo ve 22.00 (jak komu vyhovuje). Ke stažení zde, nebo si ji můžete přehrát přímo, viz. níže, kliknutím na tlačítko “Přehraj meditaci”.


Doporučujeme toto vysílání lásky provádět i individuálně v podstatě kdykoliv a kdekoliv i během kteréhokoliv dne, například v práci, v hromadných dopravních prostředcích, doma apod., ale nejsilnější účinek se samozřejmě projeví v případě soustředěného úsilí co největšího počtu účastníků, kdy dochází k velmi silným synergickým efektům.

Pro většinu lidí doporučujeme pustit si v předstihu Meditaci na srdeční čakru, která slouží k pročištění a otevření srdeční čakry, protože otevřenou srdeční čakrou může proudit více energie.

Zúčastníte se kolektivní meditace “Staňme se generátory lásky”?

Podrobnější informace o kolektivních meditacích si můžete přečíst zde.
Seznam všech meditací najdete v menu v sekci Ke stažení/Meditace

Shlédnutí: 4611

2 comments

Vložte veřejný komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *