Meditace na harmonizaci časoprostoru Česka a Slovenska

Meditace se uskutečnila v sobotu 20.6.2020 přesně ve 22.00 hodin letního času.

Meditace se účastnilo asi 5400 osob, někteří jedinci ji cítili velice silně, rotující energie měla krásný regenerační harmonizační účinek.

Děkujeme všem, kteří se meditace zúčastnili, velice pomohla k celkové harmonizaci prostoru naší i slovenské republiky.

Budeme včas informovat o případném dalším termínu této meditace.

Pokyny k meditaci:

U této meditace je velmi důležitá přesná synchronizace kvůli přesnému načasování jednotlivých částí meditace, aby došlo k požadovanému efektu. Proto je velmi důležité zahájení meditace všemi účastníky přesně ve 22.00 hodin. Synchronizace přesného zahájení je možno dosáhnout tím, že všichni účastníci spustí meditaci v tom okamžiku, kdy jim na mobilu naskočí čas 22.00 hodin, za předpokladu, že mají na mobilu nastaveno synchronizaci času. Pokud ne, je vhodné se řídit jinými mediálními prostředky ukazující přesný čas.

Průběh meditace:

1.     Uvedení do stavu rozšířeného vědomí postupy stejnými pro všechny meditace M.Z.

2.     Tvorba ochranného vajíčka

3.     Čištění a zprůtočňování srdeční čakry

4. Vytvoření vortexu – víru srdeční energie na území Česka a Slovenska se středem víru v geografickém středu Československa přibližně někde mezi Ostravou a Olomoucí. Každý účastník by měl být orientačně čelem k tomuto bodu a posílat energii ze srdeční čakry směrem doleva po tomto hypotetickém kruhu – víru.

5. Stálý příjem energie do sedmé čakry, z ní do čakry srdeční a posílání energie ze srdeční čakry směrem doleva, přičemž stále zprava přitéká energie ze srdečních čaker dalších účastníků meditace. Tím dochází k neustálému zesilování tohoto víru energie srdeční čakry.

6. Po té se na pokyn při výdechu kchá energie srdeční čakry přesměruje do jednoho bodu, což bude Sluneční zátoka u Ledče nad Sázavou, kde se energie srdeční čakry zkoncentruje za přispění účastníků setkání ve Sluneční zátoce do jednoho bodu, kterým bude zde postavená pyramida

7. Při dalším výdechu kchá se tato energie nechá vybuchnout, takže pak zaplaví celé území Česka a Slovenska harmonizující energie.

Meditaci si lze předem stáhnout z ulozto.cz nebo zde na stránkách v sekci meditace ke stažení.

Doporučuji si ji předem poslechnout, aby při jejím provádění nebyly pochyby o tom, co se má zrovna provádět, protože synchronizace akcí je velmi důležitá.

Shlédnutí: 1542