Meditace na odstranění hmotných parazitů

Meditace je zaměřena především na odstranění hmotných parazitů, především coronaviru. Kromě toho nepochybuji, že bude mít účinnost i na nehmotné parazity, protože účinky podobné meditace na čištění nehmotných parazitů již mnohokráte byly prokázány. Světelná exploze, která je v meditaci použita, byla rovněž často úspěšná v léčebné meditaci při léčení klasických zdravotních potíží, dalo by se tedy říct, že funguje i na hmotné úrovni. Ostatně úspěšnost mentálního působení na hmotnou stránku reality byla již mnohokráte prokázána i zcela exaktními vědeckými experimenty.

            Meditace se skládá ze čtyř částí. První část je klasická, použitá ve všech mých meditacích, kde si ve stavu rozšířeného vědomí sami sobě vytvoříme ochranné vajíčko. V druhé části čistíme sebe, můžeme i případně někoho blízkého a ve třetí části čistíme celé území České a Slovenské republiky. Po vyčištění celého území vytvoříme ochranné vajíčko.  

            Je důležité, aby se této meditace účastnilo co nejvíce osob ve stejnou dobu, účinnost této meditace pak bude mít mnohem větší efekt. Rozšiřte prosím tuto informaci mezi co největší počet lidí.  

Opakovaná kolektivní meditace je naplánována na sobotu

4.4. 2020 začátek ve 22.00 hodin

Meditace je ke stažení zde v sekci kolektivní meditace, nebo na ulozto – Meditace k odstranění hmotných parazitů

Můžete si ji také pustit na YouTube zde:

Shlédnutí: 3402

One comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *